2003 – Japan – Osaka

11-14 September 2003 – De 9e editie van het WK Judo voor heren en dames gezamenlijk werd gehouden in Osaka, Japan, om precies te zijn in de Osaka-jō Hall. Er werden medailles verdeeld in 8 categorieën bij de heren; extralicht- (tm 60 kg), halflicht- (tm 66 kg), licht- (tm 71 kg), halfmidden- (tm 81 kg), midden- (tm 90 kg), halfzwaar- (tm 100 kg), zwaargewicht (100+ kg) en de Open klasse. En 8 categorieën bij de dames; extralicht- (tm 48 kg), halflicht- (tm 52 kg), licht- (tm 57 kg), halfmidden- (tm 63 kg), midden- (tm 70 kg), halfzwaar- (tm 78 kg), zwaargewicht (78+ kg) en de Open klasse. 671 Judoka’s uit 97 landen deden mee.

Castle Hall, Osaka, Japan

HEREN

Extralichtgewicht ( tm 60 kg)

1e plaats – Min-Ho Choi, 2e plaats – Craig Fallon, 3e plaats – Tadahiro Nomura, Anis Lounifi

Halflichtgewicht (tm 66 kg)

1e plaats – Arash Miresmaeili, 2e plaats – Larbi Benboudaoud, 3e plaats – Magomed Dzhafarov, Yordanis Arencibia

Lichtgewicht (tm 73 kg)

1e plaats – Won-Hee Lee, 2e plaats – Daniel Fernandes, 3e plaats – Vitaly Makarov, João Neto

Halfmiddengewicht (tm 81 kg)

1e plaats – Florian Wanner, 2e plaats – Sergei Aschwanden, 3e plaats – Alexei Budolin, Robert Krawczyk

Middengewicht (tm 90 kg)

1e plaats – Hee-Tae Hwang, 2e plaats – Zurab Zviadauri, 3e plaats – Carlos Honorato, Sergei Kukharenka

Halfzwaargewicht (tm 100 kg)

1e plaats – Kosei Inoue, 2e plaats – Ghislain Lemaire, 3e plaats – Ihar Makarau, Mario Sabino

Zwaargewicht (100+ kg)

1e plaats – Yasuyuki Muneta, 2e plaats – Dennis van der Geest (Ned), 3e plaats – Tamerlan Tmenov, Yevgeni Sotnikov

Open Klasse

1e plaats – Keiji Suzuki, 2e plaats – Indrek Pertelson, 3e plaats – Movlud Miraliyev, Abdullo Tangriev

DAMES

Extralichtgewicht (tm 48 kg)

1e plaats – Ryoko Tani, 2e plaats – Frédérique Jossinet, 3e plaats – Danieska Carrion, Nese Sensoy

Halflichtgewicht (tm 52 kg)

1e plaats – Amarilis Savón, 2e plaats – Annabelle Euranie, 3e plaats – Raffaella Imbriani, Yuki Yokosawa

Lichtgewicht (tm 57 kg)

1e plaats – Sun Hui Kye, 2e plaats – Yvonne Boenisch, 3e plaats – Deborah Gravenstijn (Ned), Yurisleidys Lupetey

Halfmiddengewicht (tm 63 kg)

1e plaats – Daniela Krukower, 2e plaats – Driulis Gonzalez, 3e plaats – Anna Von Harnier, Ylenia Scapin

Middengewicht (70 kg)

1e plaats – Masae Ueno, 2e plaats – Regla Leyén, 3e plaats – Edith Bosch (Ned), Annett Boehm

Halfzwaargewicht (tm 78 kg)

1e plaats – Noriko Anno, 2e plaats – Yurisel Laborde, 3e plaats – Esther San Miguel, Edinanci Silva

Zwaargewicht (78+ kg)

1e plaats – Fuming Sun, 2e plaats – Maki Tsukada, 3e plaats – Karina Bryant, Tea Donguzashvili

Open Klasse

1e plaats – Wen Tong, 2e plaats – Karina Bryant, 3e plaats – Daima Beltrán, Mara Kovacevic