2011 – Frankrijk – Parijs

23-28 Augustus 2011 – De 14e editie van het WK Judo voor heren en dames gezamenlijk werd gehouden in Parijs, Japan, om precies te zijn in het Palais Omnisports de Paris-Bercy. Er werden medailles verdeeld in 7 categorieën bij de heren; extralicht- (tm 60 kg), halflicht- (tm 66 kg), licht- (tm 71 kg), halfmidden- (tm 81 kg), midden- (tm 90 kg), halfzwaar- (tm 100 kg) en zwaargewicht (100+ kg). En 7 categorieën bij de dames; extralicht- (tm 48 kg), halflicht- (tm 52 kg), licht- (tm 57 kg), halfmidden- (tm 63 kg), midden- (tm 70 kg), halfzwaar- (tm 78 kg) en zwaargewicht (78+ kg). Er waren 871 deelnemende Judoka’s uit 132 landen.

Palais Omnisports de Paris-Bercy, Parijs, Frankrijk

HEREN

Extralichtgewicht (tm 60 kg)

1e plaats – Rishod Sobirov, 2e plaats – Hiroaki Hiraoka, 3e plaats – Georgii Zantaraia, Ilgar Mushkiyev

Halflichtgewicht (tm 66 kg)

1e plaats – Masashi Ebinuma, 2e plaats – Leandro Cunha, 3e plaats – Musa Mogushkov, Jun-Ho Cho

Lichtgewicht (tm 73 kg)

1e plaats – Riki Nakaya, 2e plaats – Dex Elmont (Ned), 3e plaats – Navruz Jurakobilov, Ugo Legrand

Halfmiddengewicht (tm 81 kg)

1e plaats – Jae-Bum Kim, 2e plaats – Srdan Mrvaljevic, 3e plaats – Leandro Guilheiro, Sergiu Toma

Middengewicht (tm 90 kg)

1e plaats – Ilias Iliadis, 2e plaats – Daiki Nishiyama, 3e plaats – Takashi Ono, Asley Gonzalez

Halfzwaargewicht (tm 100 kg)

1e plaats – Tagir Khaibulaev, 2e plaats – Maxim Rakov, 3e plaats – Irakli Tsirekidze, Lukas Krpálek

Zwaargewicht (100+ kg)

1e plaats – Teddy Riner, 2e plaats – Andreas Toelzer, 3e plaats – Alexander Mikhailin, Sung-Min Kim

DAMES

Extralichtgewicht (tm 48 kg)

1e plaats – Haruna Asami, 2e plaats – Tomoko Fukumi, 3e plaats – Éva Csernoviczki, Sarah Menezes

Halflichtgewicht (tm 52 kg)

1e plaats – Misato Nakamura, 2e plaats – Yuka Nishida, 3e plaats – Ana Carrascosa, Andreea Chitu

Lichtgewicht (tm 57 kg)

1e plaats – Aiko Sato, 2e plaats – Rafaela Silva, 3e plaats – Corina Caprioriu, Kaori Matsumoto

Halfmiddengewicht (tm 63 kg)

1e plaats – Gévrise Emane, 2e plaats – Yoshie Ueno, 3e plaats – Urska Zolnir, Anicka van Emden (Ned)

Middengewicht (tm 70 kg)

1e plaats – Lucie Decosse, 2e plaats – Edith Bosch (Ned), 3e plaats – Anett Mészáros, Yoriko Kunihara

Halfzwaargewicht (tm 78 kg)

1e plaats – Audrey Tcheumeo, 2e plaats – Akari Ogata, 3e plaats – Kayla Harrison, Mayra Aguiar

Zwaargewicht (78+ kg)

1e plaats – Wen Tong, 2e plaats – Qian Qin, 3e plaats – Mika Sugimoto, Elena Ivaschenko